top of page
shutterstock_336872039.jpg

Core Academy

Dlouhodobé vzdělávací programy pro firmy zacílené na talenty, KAM a Sales. Cykly školení jsou šité na míru každého zákazníka s cílem nejen si udržet, ale rozvíjet a motivovat své klíčové pracovníky. Absolventi získají certifikát Core Academy.

Core Academy

 

Dlouhodobá vzdělávací akademie postupně rozvíjí klíčové měkké, manažerské a obchodní dovednosti. Programy jsou přizpůsobené potřebám každého zákazníka, sestavení vzdělávacího plánu předchází podrobná analýza a nastavení dlouhodobě udržitelných cílů.

 

Výhodou je kombinace teoretického vzdělávání s praktickými cvičeními a interaktivními diskusemi během několika měsíců. Tento způsob zajistí, že se účastníci naučí získané dovednosti používat v praxi.

 

 

 

Talent Academy

 

Tento vzdělávací program obsahuje pásma školení, která rozvíjí talentované zaměstnance v různých oblastech dovedností jako je komunikace, týmová práce a leadership nebo řízení projektů. Investice do vzdělávání talentů přináší společnosti velkou konkurenční výhodu, protože podporuje talenty v přinášení inovativních řešení. Zároveň se tak posiluje firemní kultura, sebevědomí a profesionalita.

 

KAM Academy

 

KAM Academy je dlouhodobý, intenzivní vzdělávací program zaměřený na všechny role, které ve společnosti zastává Key Account Manager.

 

Tato pozice je pro firmu klíčová k dosažení zisku a udržení konkurenceschopnosti. KAM musí nejen rozumět situaci na trhu a umět identifikovat potřeby stávajících zákazníků, měl by být také schopným manažerem, prodejcem a týmovým hráčem.

 

Pásmo školení je proto z velké míry zaměřené na prohloubení komunikačních, prezentačních, prodejních a vyjednávacích dovedností. Účastníci si také ukotví svou roli v organizaci, porozumí základním finančním ukazatelům, základům marketingu a nákupu.

 

Sales Academy

 

Program školení navržený pro prodejní týmy a profesionály. Sales Academy je zaměřen na rozvoj a zdokonalení prodejních dovednosti, technik a strategií, které jsou klíčové pro úspěšný prodej.

 

Školení v tomto programu jsou převážně založeny na praktických a efektivních nástrojích pro dosažení prodejních cílů jako např. práce s CRM, upselling a cross-selling. Naši zkušení trenéři a konzultanti vám přinesou nejnovější know-how a osvědčené postupy v oblasti prodeje a obchodních vztahů.

bottom of page