top of page

O NÁS

Konverzace skupinových projektů

Investice do vzdělávání zaměstnanců, klíčových pracovníků a talentů má pro firmy dlouhodobou návratnost. Průzkumy ukazují, že dlouhodobé vzdělávací programy zvyšují nejen výkonnost, ale také motivaci a loajalitu.

Od roku 2011 s našimi klienty pracujeme na prohloubení měkkých dovedností pomocí napřímo dosažených zkušeností tak, aby si osvojili správné návyky a postoje, které jim umožní čelit výzvám dnešního světa obchodu, který se neustále mění.

Díky našemu individuálnímu přístupu ve spolupráci s klienty vyhodnotíme Vaše potřeby nebo potřeby Vaší společnosti a připravíme školení šitá na míru. Našim cílem je pomocí inovativních metod a dlouhodobé spolupráce přinést našim klientům trvalé výsledky v jejich oboru.

​NÁŠ TÝM

foto Lucka_edited.jpg

LUCIE KOMOROUSOVÁ

Zakladatelka a CEO

Lucie od roku 2006 odškolila více než 1200 kurzů jak v českém, tak i anglickém jazyce. Na základě své pracovní zkušenosti dokáže velice efektivně definovat potřeby klienta a připravit školení na míru v různých úrovních a oblastech obchodních, finančních a manažerských dovedností. Specializuje se na konzultativní styl prodeje — služby.

logo_final_edited_edited.jpg

MARTINA VALENTOVÁ

Týmová koordinátorka

V oblasti vzdělávání pracuje od roku 2008, má dlouholeté zkušenosti s organizační přípravou školení a materiálů, plánováním a harmonogramem dlouhodobého vzdělávání.

logo_final_edited_edited.jpg

JANA BUBNOVÁ

Konzultantka

logo_final_edited_edited.jpg

IVA ŠTĚTKOVÁ

Konzultantka

Dlouhodobě se specializuje na péči o zákazníky a odborné produktové konzultace, její parketou jsou zejména komunikační dovednosti a osobní rozvoj. 

bottom of page